• ماهان غلامپور 09116590165
  • آرش قنبری 09357542210
  • مهرشاد محمودی 09119306499
  • arashmasskan@gmail.com

انبوه سازان آرش مسکن

خرید و فروش ویلا در زیباکنار

تفاوت ویلای فلت با دوبلکس

اشکال مختلف ویلا در شمال

ویلا در شمال از لحاظ ساختمانی اشکال متفاوتی داشته و بیشتر به ویلاهای فلت، نیم دوبلکس، دوبلکس، تریبلکس دیده و شناخته می شوند و این ساختمان های ویلایی میتوانند درون شهرک یا بیرون از شهرک و در مناطق ساحلی، جنگلی اجرا شده باشند. اختلاف این سبک ویلاها را از لحاظ ظاهری و نقشه و ساخت در زیر برای شما شرح خواهیم داد.
ویلا فلت؛

به نام های ویلا همکف یا ویلا یک طبقه نیز در شمال شناخته میشود، به ویلاهایی که در یک طبقه و دارای یک سقف میباشند اطلاق میگردد و بیشتر با سازه ای 80 تا 150 متری دو یا سه خواب در شمال دیده میشوند، این دست از ویلاها که قدمت بیش‌تری نسبت به دیگر سبک های ویلا در شمال دارند بیشتر سازه های قدیمی و نیاز به بازسازی را شامل می شوند، چرا که در حال حاظر با افزایش قیمت زمین دیگر مقرون به صرفه نیست که از این مدل ویلاها برای فروش احداث گردد و بیشتر سازندگان از چند سال قبل به سوی ویلا دوبلکس روی آورده اند.

ویلا نیم دوبلکس؛

به ویلا نیم پیلوت، ویلا نیم طبقه در بین عوام شهره بوده و به ویلاهایی که مابین ویلا فلت با ویلا دوبلکس قرار دارند و بیشتر به ساختمان هایی که دارای دو خواب با پارکینگ زیر ساختمان اجرا شده اطلاق میشوند. این مدل ویلاها را نیز تا حدودی در شمال خواهید دید که با قیمتی ارزان تر از ویلا دوبلکس و کمی گران تر از ویلا فلت به مشتری عرضه میشود.

ویلا دوبلکس؛

به ویلاهایی که بیش‌ترین طرح و نقشه ویلایی در شمال را به خود اختصاص داده و در دو طبقه احداث میگردد اطلاق می شود، همین طور به عنوان پرفروش ترین ویلا در شمال از لحاظ تیپ و نقشه شناخته می شود و ما در فایل های فروشی ویلا در سایت املاک بانیان مسکن موارد متعددی را به شما نمایش داده ایم.
به ساختمان هایی که در دو طبقه و بیشتر در حدود سه طبقه احداث شده و در مناطقی از شمال که نیاز به چشم انداز و مناظر کامل تر و آزاد تر از دریا و جنگل دارند اجرا می شوند.

بهترین نقشه ویلا در شمال کدام است؟
بهترین و مناسب ترین نقشه ویلایی در شمال میتواند نقشه ویلا دوبلکس باشد، چرا که تمامی شرایط یک ویلا مطلوب برای هر فردی را داراست و افراد می‌توانند با سلیقه شخصی خود یک ویلا دوبلکس با استخر و محوطه ای زیبا را داشته باشند، و داشتن محوطه ای زیبا مستلزم زمین بالای 300 متر برای ویلا می باشد.
ویلا دوبلکس از این نظر به عنوان پرفروش ترین نقشه ویلایی در شمال محسوب می شود که، میتواند در طبقه همکف دارای سالن بزرگ با آشپزخانه ای فول امکانات و یک اتاق خواب مستر به عنوان اتاق مهمان و یا اتاقی برای افراد مسن سال باشد که توانایی بالا رفتن از پله را ندارند، و این سبک ویلا دوبلکس در طبقه اول به طور حتم دارای نشیمن متوسط و دلپذیر به همراه دو یا 3 خواب مستر که بستگی به متراژ ویلا و جمعیت افراد داشته باشد، همچنین تراسی بزرگ و دلباز رو به دریا و جنگل باشد که حس واقعی ویلا را با مناظر زیبای اطراف خود به مالک نشان دهد.

 

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید همه روزه از ساعت 10 صبح تا 8 شب از طریق شماره تماس های زیر استفاده نمایید.

  • +989357542210
  • +989116590165
  • arashmasskan@gmail.com
  • گیلان-رشت-لشت نشا-زیباکنار-جنب صدا و سیما